هزینه طراحی سایت

شخصی / شرکتی

طراحی سایت با قالب اختصاصی و واکنشگرا
4.500.000 تومان سالیانه

فروشگاهی

سازگار با اینستاگرام و کانال های تلگرامی
4.500.000 تومان سالیانه
فضای میزبانی رایگان بر روی سرورهای قدرتمند هدیه ما به شماست.
زمان تحویل سایت شما، راه اندازی وب سایت بر روی یک دامنه ir اختصاصی هدیه ما به شماست.
قالب سایت مطابق با سلیقه شما طراحی و پیاده سازی خواهد شد.
سایت بر روی موبایل نصب می شود و مانند یک اپلیکیشن موبایل عمل می کند
اصل تولید محتوی متنی سایت از طریق ایجاد صفحات و چیدن محتوای آن به کمک این ماژول با تعداد صفحات نامحدود صورت می گیرد.
چیدمان صفحات وب سایت به صورت یك زبانه برای شما انجام می‌شود. و در صورت نیاز شما مشتریان گرامی به صورت چند زبانگی نیز قابل پیاده سازی می باشد.
موتور جستجوی داخلی امكان جستجو در وب سایت را برای بازدیدكنندگان سایت فراهم میكند.
ماژول اعضای سایت امكان ثبت نام در وب سایت و نگهداری اطلاعات اعضای وب سایت در بانك اطلاعاتی سایت را با تعیین سطح دسترسی فراهم می‌نماید.
ماژولِ آلبوم در طراحی سایت به شما این امكان را می‌دهد كه به راحتی به تولید و انتشار آلبوم تصاویر با ظاهر دلخواه در پورتال خود اقدام كنید.
ماژول لینک امکان ایجاد لینک های داخلی و خارجی با ظاهر دلخواه به صورت متنی و تصویری را ایجاد می کند.
ماژولِ تقویم و مناسبتها یك تقویم آنلاین هجری شمسی میلادی را در طراحی سایت، در اختیار شما قرار می دهد.
ماژولِ نظرسنجی به شما امكان می دهد تا در طراحی سایت خود، نظرسنجی آنلاین برگزار كنید.
در طراحی سایت برای ارائه پیام ها و اطلاعیه های متنی و تصویری در پورتال یا سایت از این ماژول استفاده می شود كه معمولاً در صفحه نخست سایت نمایش داده می شوند.
ماژولِ پرسش های متداول (FAQ) در طراحی سایت، به عنوان بانك اطلاعاتی پرسشها و پاسخهای متداول استفاده می‌شود.
ماژولِ وبلاگ تحریریه الكترونیكی سایت شما می‌باشد. در طراحی سایت با كمك این تحریریه می توانید به راحتی و بصورت كاملا مبتنی بر وب و بدون نیاز به هرگونه ابزار جانبی، اخبار و سایر اطلاعات خبری را تولید، ویرایش و منتشر كنید.
ماژولِ فرم ساز، بانك اطلاعاتی فرم های در گردش در سایت می‌باشد. در طراحی سایت ماژولِ فرم ساز به شما اجازه می‌دهد تا فرم های سازمانی را به صورت دلخواه و با استفاده از فیلد های مورد نیاز به راحتی طراحی كنید و در سایت به نمایش بگذارید. فرم تماس با ما در سایت ها ساده ترین فرم ساخته شده توسط فرم ساز می باشد.
در طراحی سایت، RSS روشی استاندارد برای به اشتراك گذاشتن اطلاعات دارای ماهیت خبری در پورتال ها و وب سایت ها است.
شما می توانید جهت ارسال پیامک های پورتال مانند: ورود کاربر از طریق رمز یک بار مصرف، سرویس پیامک خود را به پورتال معرفی کنید.
شما می توانید جهت ارسال ایمیل های پورتال مانند: ورود کاربر از طریق رمز یک بار مصرف، سرویس ایمیل خود را به پورتال معرفی کنید.
با استفاده از ماژول پشتیبانی آنلاین (Ticketing)، تماس های تلفنی كاربران سایت به میزان بسیار زیادی كاهش می‌یابد و احتمال خطا و یا فراموشی بخش پشتیبانی كاهش یافته و پیگیری آن نیز برای كاربران بسیار ساده و سریع می‌گردد.
این ماژول به جهت ثبت، نمایش و مدیریت آگهی های رایگان و غیررایگان در دسته بندی های مختلف بر اساس شهر و استان های مختلف می باشد. این ماژول مختص پکیج (سایت نیازمندی) طراحی شده است.
ماژول فروشگاه الکترونیکی با امکانات کامل یک فروشگاه، محصولات را به صورت کاملاً دسته بندی شده با امکانات متنوع ار قبیل انواع تخفیفات و پیشنهادات ویژه و ... ارائه می کند. این ماژول مختص پکیج (طراحی فروشگاه الکترونیکی) طراحی شده است.
ماژول پرداخت آنلاین به جهت پرداخت وجه از طریق انواع کارت های عضو شتاب ارائه می شود. این ماژول مختص پکیج های (سایت نیازمندی و فروشگاهی) که در آن تعاملات مالی بین سایت و کاربران وجود دارد طراحی شده است.

 

* هزینه پکیج پایه پشتیبانی ماهیانه 4.000.000 تومان تا سقف 10 ساعت می باشد.

* هزینه هاست مستقل سالیانه 1.000.000 تومان می باشد.

 

استفاده از مطالب سایت و سئو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت siteoseo.com می‌باشد.